دوره ها

ما در موسسه آوا بیان یکتا با در نظر گرفتن مدت زمان پیشنهادی شما و ساعات و روزهای دلخواهتان بهترین دوره ها را برنامه ریزی می کنیم تا بتوانید به اهدافتان در خصوص یادگیری زبان انگلیسی برسید.

  • این اهداف می تواند گرفتن بالاترین نمره در آزمون IELTS یا TOEFL و یا نمره مورد قبول در آزمون GRE باشد.
  • هم چنین بسته به علاقه شما ما کلاسهای متنوع در خصوص جلسات بحث فیلم و یا داستان کوتاه را برگزار می کنیم.
  • در کنار این دوره ها، برای علاقه مندان به زبان انگلیسی بازرگانی  و مذاکرات می توانید روی تیم اساتید مجرب و کارکشته ما حساب کنید.

هم چنین هدف ما این است که شما با کمترین هزینه و صرف کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید به انتظارات خود دست پیدا کنید. کتابهای هر دوره گلچینی از بهترین منابع آموزشی در خصوص یادگیری زبان انگلیسی می باشد که با انتخاب هر دوره به زبان آموزان ارائه می شود.

دوره های ما اغلب به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود که بیشتر به دلیل کاهش تنش و اضطراب حضور در کلاسهای عمومی و ترس از عدم فراگیری می باشد. به علاوه با حضور در این دوره ها اساتید تمام وقت و تلاش خود را در برای تنها یک و در نهایت دو زبان آموز بکار بسته تا بازخورد لازم را از سوی زبان آموزان محترم کسب کنند.

از این رو مفتخریم که در محیطی کاملا آکادمیک و آرام و در ساعات پیشنهادی شما عزیزان خدمات آموزشی خود را ارائه دهیم. شما می توانید کلاسهای خود را از ساعت ۷ صبح الی ۱۰ شب تنظیم کرده و در روزهای پایان هفته از ساعت ۷ صبح الی ۷ عصر ما پاسخگوی شما عزیزان هستیم.